Morhipo.com Ürün Teslimatı Yapılmıyor Müşteri Memnuniyeti Sıfır.

Ufuk F. |

16.1.2016'da ürün satın aldım teslimat olarak da mağazadan teslimatı seçtim. Teslimat tarihi çok geç (22.01.2016) görünmesine rağmen sorun etmedim. Şu anda 25.01.2016 olmuş ürün hala ortada yok. Tenezzül edip arayan olmadığı gibi bir de mail atmışlar gecikme için özür dileriz diye ancak ürünün teslim edileceği tarihi belirtmemişler bile. Yani diyorlar ki ürününüz belki gelir belki gelmez. Müşteri temsilcisini aradım 24 saat içinde size mail yoluyla dönülür dediler. Şimdiye kadar internetten sayısız alışveriş yapan biri olarak böyle rezillik görmedim. Müşteriye ilgi alaka memnuniyet sıfır bu Mohipo.com'dan ilk ve son alışverişim olacak.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk F.
  25 Ocak
  17:22

  Gördük gelen maili. Hala rezillik devam ediyor. Yok oradan bilgi alınacakmış yok buradan bilgi alınacakmış. İnsanların parasını alın 15-20 gün bekletin işletin bir güzel oh ne güzel. Gelen maile bak tam bir rezalet

  MH12375618 No.’lu Siparişiniz hakkında bize iletmiş olduğunuz talebinizi en kısa sürede işleme almaya çalışacağız.

 • 25 Ocak
  14:02

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi