Morhipo.com Ürün Fiyat Yanıltması!

Vildan A. |

Homend kahve makinasının fiyatını 117 TL gösterip 109 TL indirimli sattıklarını görünce fiyattan emin olmak için Homend'in kendi sitesindeki fiyatına baktığımda ürünün 67 TL olduğunu gördüm ve firmaya e-posta yolu ile durumu ilettim. Müşteri hizmetlerinden gelen cevap şaşkınlığımı daha da artırmıştır. Benden markanın kendi sitesinde yer alan ve kendi web sitelerinde yer alan ürün linkini kendilerine göndermemi istemişlerdir. Bu araştırmayı yapacak olan firmanın kendisidir. Bu firmanın müşterini saf yerine koyan politikasını kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vildan A.
  01 Nisan
  18:24

  Firma halen daha bir açıklama yapmadığı gibi sitesinde aynı uygulamayı müşterilerinin gözlerinin içine baka baka devam ettirmektedir.

 • Vildan A.
  28 Şubat
  17:29

  Firma şikayet konusu ürün fiyatı ile ilgili herhangi bir düzeltme yapmadığı gibi şikayetim ile ilgili bana herhangi bir açıklama da göndermemiştir. Firmanın kampanya dahilinde ucuz ürün satmadığı da böylece ortaya çıkmıştır.

 • 23 Şubat
  13:37

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi