Morhipo.com Ürün Elimizde Yok.

Halil İbrahim G. |

Morhipo.com'dan cüzdan aldım, yanına şunu eklerseniz kargo ücretsiz şeklindeki ürünlerden de çorap almıştım. Morhipo ilk olarak çorabı yolladı, aradığımda cüzdanın henüz ellerinde olmadığını birkaç gün sonra onun da geleceğini söyledi, Müşteri hizmetleri yollanacaksa sorun yok dedim, müşteri hizmetleri de çok emin bir şekilde evet cüzdan da gelecek dedi.

1 gün sonra mail geldi cüzdanı gönderemeyeceklerini iadenin yapılacağını yazmışlar. Ancak ben zaten cüzdan kargosu ücretsiz diye çorap almıştım, elimde çoraplar kaldı asıl amacım olan cüzdanı alamadım ve kargo bedava için alınan ürünlerde iade olmadığını yazmışlar. Bu durumda neden bütün alışverişi iptal etmezler ya da bu durumu neden önceden mesajla bildirmezler! Artık güven sıfır!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  13:35

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi