Morhipo.com Tüm Siparişlerim İptal Edilmiş!

İlker E. |

Morhipo.com sitesinden verdiğim 5 siparişim iptal edilmiş durumda. Hiçbir neden gösterilmeksizin. Ürünleri Hopi kampanyası+kredi kartı şeklinde ödemiştim, kredi kartlarıma iade olmuş.
Bu nasıl bir zihniyet direk iptal etmek?

Nette araştırdığımda bir çok insanın iptal edilmiş kimisine stok yok, kimisine kalite kontrolden geçemedi, kimisine ise bir hesaptan birden çok Hopi kampanyası kullandığınızdan dolayı iptal ettik denmiş.

Ki en başında müşteri hizmetleri aynı hesapta birden fazla Hopi kampanyası kullanabilirsiniz demişti. Ben aile fertlerinin telefon numaralarıyla; kendi morhipo hesabımdan sipariş vermiştim.
Şimdi hepsi iptal.
"Beceremediğin (!) " müşteri memnuniyeti için teşekkürler!

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  17:30

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip süreci tamamlanmıştır . Bu süreç içerisinde telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılmaktadır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak info@hopi.com.tr'den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Hopi Müşteri İlişkileri

 • İlker E.
  12 Mayıs
  22:42

  Sözde telefon ile iletişime geçilip haftaya 1 siparişimin kargolanacağı söylendi ama hikaye. 1 hafta değil 2. hafta geçiyor neredeyse.

  Sadece buradaki şikayetimden dolayı bir kez telefon edildi ve yarım yamalak açıklamalarla tek siparişimin gönderileceği söylendi ortada ne bi tekrardan iletişim ne kargolanan ürünler var. Gerçekten yazık! Beğenmediğimiz çin siteleri (malum sitelerden bahsediyorum) bile ürünlerde hata çıkınca hemen yenisini gönderiyor ya da iade yapıyor bi şekilde müşteriyi memnun ediyor bu firma tamamen tok esnaf modunda. Günü kurtarma derdinde, almayın aldırtmayın...

 • İlker E.
  03 Mayıs
  19:52

  Telefon ile iletişime geçildi, aynı morhipo hesabından farklı numaralara ait hopi kampanyası kullanıldığından iptal edildiği söylendi. Ki ben başta arayıp sorduğumda bir sorun oluşturmayacağı söylenmişti.

  o siparişlerden birisinin gönderileceği belirtildi, bakalım bekleyip göreceğiz sonuç ne olacak.