Morhipo.com Teslimattaki İhmal!

Muhammed E. |

Şubat ayının başında Morhipo. com'dan Tefal marka bir ürün satınaldım (Sip. No:13566026) ve 8
şubatta teslim edileceği bilgisi verildi. Bir gün gecikmeli olarak teslim edilen ürünü aldığımda eksik olduğunu gördüm ve Morhipo'yu aradım, eksik ürün hafta sonuna doğru teslim edileceği bilgisi verildi. Hafta sonu geldi geçti, tekrar aradım yine aynı cevabı aldım. Yine peki dedim bir hafta daha yine geçti hala ürün yok.

Bugün tekrar aradığımda, daha önceki konuşmalar yapılmamış gibi sorunun üretici firmadan kaynaklandığını, konuyu araştırıp dönüş yapacaklarını söylediler.Öncelikle benim muhatabım Morhipo'dur, Tefal değil. Sonrasında araştırma değil ürünü istiyorum ama Morhipo sadece oyalıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed E.
  03 Mart
  23:12

  aynı ütü masasından ikincisini göndermişiniz, ama o kadar kotu bir urun ki, aldığım ütüyü ütü masasının uygun yerine koysam kırılacak sanki, o kadar kalitesiz bir urun.. morhipo siparişimdeki Tefal marka ütü masasını teslim edemeyecek anladığım kadarıyla, bu yüzden gelen telefonlardan ve çözümsüzlükten sıkıldığım için gönderilen ütü masasını kabul ettim, ama bu kadar kötü bir satış görmedim..

 • Muhammed E.
  26 Şubat
  22:16

  oncelikle yaptıgım şikayet sonrasında 1 gun içerisinde utu masası geldi illaki şikayetmi etmek gerekiyor.. ayrıca Tefal marka değil ve utu masasinın aparatları oynuyor, kesinlikle gidip kendimin satınalacağı bir urun değil....

 • 25 Şubat
  09:50

  Müşterimize irtibat telefonundan ulaşılarak yaşadığı durumla ilgili detaylı bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla
  Morhipo Takım