Morhipo.com Teslim Tarihi mi? O da Ne?

Dilek Burgaz K. |

Boyner holding çatısı altında kurulan Morhipo.com web sitesi üzerinden teslim tarihi olarak 08-09 Eylül gösterilen ürünü satın aldım. Ürün ne 8 Eylül'de ne 9 Eylül'de ne de bugün dahi teslim edilmedi. Teslim edilmeme nedeni ise tedarikçi firmadan kaynaklanan sorun. Depolarına geliş tarihi olarak 6 kez tarih bildirdiler ancak hiçbirinde ürün depolarına girmedi. Açıkça temin edemeyeceğiz de demiyorlar. Yok o gün yok bu gün. Tabi teslim etmedikleri ürünün parasını tahsilde ise hiçbir sıkıntı duymuyorlar. Koşulsuz müşteri mutsuzluğuna hoş geldin.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek Burgaz K.
  03 Ekim
  14:40

  Morhipo Ekibi
  Belirttiğiniz iletişim kanalından, telafondan, cavlı destek hattından defalarca iletişime geçtim. Öncelikle şikayet içeriğini iyi okuyun ve kayıtlarınıza bakın lütfen.
  Akıl vermek yerine gerçekten destek olursanız bende sevinirim.
  Saygılarımla

 • 03 Ekim
  14:27

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi