Savas D. Teşekkür Mesajı

Sikayetten sonra sirketten arayıp ilgilendiler. Gecen gunde arayıp iadenin yapildigini söylediler. Kontrol edeceğim ama sanırım ide gerçekleşti. teşekkürler. Savas

Morhipo.com Tamamen Defolu Ayakkabıyı İade Edemiyorum!

Savas D. |

Morhipo.com üzerinden Divarese marka 2 tane ayakkabı aldım. Geldiklerinde ikisini de denemek için evde giydim. Bir tanesi gayet güzel oldu fakat diğeri giydiğimin 5. dakikasında kullanılamayacak kadar buruştu. Normal rugan ayakkabıların bileğe doğru kıvrım yerinden zamanla hafif kırışması normaldir ve doğal gözükür ama bu ayakkabı bildiğiniz ayak parmaklarının oralardan itibaren 5 dakika içinde bütün ayakkabının üstü kırış kırış oldu ve ayakkabı giyilemez hale geldi.

Morhipo'yu aradım, geri gönderin dediler, gönderdim. Biraz ütüleyip geri göndermişler, tekrar iade talep ettim gönderin dediler gönderdim, tekrar geri gönderdiler. 2 aya yakındır ayakkabıyı iadeye çalışıyorum beceremedim. Bu sefer gönderir iken dedim ki; ya iade yapın ya da ayakkabıyı çöpe atın bana geri göndermeyin. Morhipo'ya yakıştıramadım iadede bu kadar zorluk çıkarmalarını. Divarese'den de bir daha ayakkabı almam.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savas D.
  06 Haziran
  14:54

  Sikayetten sonra sirketten arayıp ilgilendiler. Gecen gunde arayıp iadenin yapildigini söylediler. Kontrol edeceğim ama sanırım ide gerçekleşti. teşekkürler. Savas

 • 27 Mayıs
  09:02

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi