Morhipo.com Söz Verilen Teslimat Tarihinin Önemsenmemesi.

Ece T. |

MH6265*** kodlu siparişimi yaklaşık 10-15 gün önce sipariş etmiştim ve ücretini de tek çekim olarak siparişi onayladığım gece ödedim. Taahhüt edilen teslimat tarihi 29.09.2016 gözüküyor. Teslimat tarihi yaklaştığında siparişimi kontrol ettiğimde siparişimin durumu "Hazırlanıyor" gözüküyordu. Morhipo ekibine mail attım; siparişim belirtilen tarihte elime ulaşması için gereken hassasiyeti göstereceklerini söylediler. Dün 28.09.2016 sipariş durumu "Hazırlanıyor" olarak gördüğümde taahhüt edilen tarihte elime ulaşmayacağını tahmin etmek zor olmadı.

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu açıkladım. Bir beyefendi bana "Henüz taahhüt edilen tarih geçmemiş bir şey yapamam" cevabını verdi. " Bugün 29.09.2016 sipariş durumunu kontrol ettiğimde gördüğüm kelime yine "Hazırlanıyor". Müşteri hizmetlerini aradım, bayan ürünün tedarik edilemediğini, ilgileneceğini söyledi. Hiç sanmıyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  14:25

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi