Morhipo.com Söz Verilen Sürede Gönderilmeyen Sipariş!

Serkay S. |

07.12.2015 pazartesi günü "24 saat içinde kargo" ilanı olan ürün için Morhipo müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede siparişi verdikten sonra arayarak bilgi vermemi istediler. Siparişi verdikten sonra arayıp bilgi verdim ve 24 saat içerisinde siparişimin kargoya verileceği bildirildi. Aradan 2 gün geçti ve bugün 3. güne girmiş olmasına rağmen siparişim halen kargoya verilmedi. Ben müşteri hizmetlerinden almış olduğum teyide güvenerek sipariş verdim. Almış olduğum ürün hediye olduğundan dolayı en geç 11.12.2015 cuma günü elimde olmasını istiyorum. Siparişim bu güne kadar gelmezse mağdur olacağım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkay S.
  09 Aralık
  18:33

  Müşteri Hizmetleri ile yaptığım görüşmede ürünlerin stoklarında olduğunu söylemelerine rağmen siparişim halen gönderilmedi. Acil olarak siparişimin gönderilmesini istiyorum.

 • 09 Aralık
  11:12

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi