Ali İbrahim E. Teşekkür Mesajı

Sorun cozulmustur, teşekkür ederim... .

Morhipo.com Sitede Görülenden Farklı Ürün Gönderdi...

Ali İbrahim E. |

22.04.2016 tarihinde Morhipo.com üzerinden vermiş olduğum mh19******* numaralı siparişi bugün Boyner Marmara Park mağazasından teslim aldım. Kutuyu açıp baktığımda, site sayfasında gördüğüm üründen çok farklı bir ürün geldiğini gördüm... Ama şaşırdım mı? Hayır! çünkü daha öncesinden Morhipo.com, Boyner gibi sitelerden aldığım ürünler sebepsizce iptal edilmiş, günlerce kargoya verilmemiş, bekletilmiştim. Bir kere de yanlış ürün göndermişler çok mu. Hem ben kemer almıştım en azından gönderdikleri ürün de kemerdi. Çorap falan göndermemişler hem bedeni de doğruydu, en azından pantolunum üstümden düşmeyecekti, kemerin de amacı bu değil miydi zaten. Yani bazen müşteriler de abartıyor ama olsun... Ha ama bir konuda çok hızlı ve başarılılar: mağazada iade yaptığım gibi alışverişten kazandığım Hopi'yi sildiler, maşallah:)
Buradan binlerce liralık alışverişim oldu ama bu sefer gerçekten son.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali İbrahim E.
  07 Mayıs
  01:47

  Sorun cozulmustur, teşekkür ederim... .

 • Ali İbrahim E.
  06 Mayıs
  20:05

  Şikayetim burada yayınlandıktan sonraki gün telefonla tarafıma ulaşılarak mağduriyetimin giderileceği söylendi. Bu konuda da tekrar bir geri dönüş yapılacağı belirtildi... Ancak hala bir geri dönüş yok... Bekleyelim biraz daha bakalım ne olacak...

 • 04 Mayıs
  09:28

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi