Morhipo.com Siparişten Haftalar Sonra Gönderilen Ürün Temini...

Mehmet Akif Y. |

Bir yakınıma doğum günü hediyesi olarak saat siparişi verdim. Verilen teslimat tarihi geldiğinde ben iletişime geçtikten sonra kargoya verildi. Çalışmayan bir saat gönderildi! Yani piyasa değeri 800 TL olan (fakat indirimli) bir ürün ayıplı olarak gönderiliyor. Hediye ettiğim yakınımı işi gücüne rağmen kargo ile uğraştırdığım, düştüğüm mahcubiyet durumuna girmeyeyim.

Ürünün geri gönderimi ve yenisinin temini için de 25.7.2016 Cuma gününden beri mesaj ve telefonla günlerdir uğraşıyorum. Aldığım cevap, ürün stokta yok, paranızı 7 gün içinde iade ediyoruz. Üstelik ürün hala satışta! Bu mudur anlayışınız? Herhalde para iadesi de bizim için bir lütuf! Özür bile dilemek yok. Yazıklar olsun! Haftalarımı aldığınız bu ürünün bir şekilde yenisinin teminini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Akif Y.
  28 Temmuz
  11:39

  Aldığım cevap şu şekildedir:
  "Merhaba Mehmet Akif Bey, öncelikle yaşanan bu durum adına sizden özür dileriz. Sanal stoklarla çalıştığımızdan dolayı tedarikçi firma ile görüşülmüş ancak onların stoklarında bulunmaması nedeni ile iadeniz gerçekleşmiştir. Satışta olan ürün/ürünler ise sanal stoklardır. Yardımcı olabileceğimiz farklı bir konu olursa yeniden bizlere bilgi vermenizi rica eder, iyi günler dilerim. Saygılarımla. Morhipo Ekibi Barış"
  Uzun lafın kısası, olmayan ürünleri satıyoruz, evet!
  Haftalar boyu bu sonuç için beklemiştim zaten. Morhipo.com u tebrik ediyorum (!)

 • 27 Temmuz
  15:28

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi