Ahmet İ. Teşekkür Mesajı

Konu hakkında İrem Hanım tarafıma telefon ile dönüş sağladı. Hoşgörülü ve açıklayıcı davranışından dolayı çok teşekkür ederim.

Morhipo.com Siparişimi İptal Ediyor, Aynı Ürünü Tekrar Satışa Sunuyor!

Ahmet İ. |

Mh17398486 no.lu siparişimdeki çanta bilgim olmadan iptal ediliyor. Daha sonra bu ürün tekrar aynı butikte satışa sunuluyor. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu sorduğumda, iptal olan siparişiniz defolu olduğununda gönderilmedi deniyor. Fakat bu ürünü tekrar satışa açıyorlar. Madem bu ürün satılabilecek bir durumda neden benim siparişimi iptal ediyorsunuz. Müşteri temsilcisi bunun açıklamasını yapmadan alakasız cevaplar veriyor. Bu ürünü tekrar sipariş verirseniz iptal olmaz problem yaşamazsınız deniyor. Eğer bu ürün satılabilecek durumdaysa neden benim siparişimi iptal ediyorsunuz. Morhipo.com için müşteri memnuniyeti işte bu kadar önemli.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet İ.
  08 Eylül
  12:46

  Konu hakkında İrem Hanım tarafıma telefon ile dönüş sağladı. Hoşgörülü ve açıklayıcı davranışından dolayı çok teşekkür ederim.

 • 05 Eylül
  12:37

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi