Morhipo.com Sipariş Sorunu Hakkında.

Onur B. |

23 Haziran 2016 tarihinde, Morhipo.com adresinden yapmış olduğum 4 parçalık ürün siparişi kargo yapılana kadar sorunsuz ilerlemekteydi. Fakat ne olduysa 30 Haziran 2016 tarihinde elime ulaşan kargoda ürünlerimin sadece 1 tanesinin olduğunu gördüm. Bunun yanı sıra elime ulaşan 1 parça ürünüm de defolu bir üründü. İlgili firmanın müşteri hizmetleriyle irtibata geçtiğimde ise diğer 3 parça ürünün mağazadan ellerine ulaşmadığı, bunun çok nadir rastlanan bir hata olduğunu, ertesi gün ürünlerin ellerine ulaşacağını ve ürünlerimin kargolanacağını, bu işlemin de bana gerek mail gerekse sms yoluyla bildirileceği söylendi. Bu gün itibarı ile 3 Temmuz 'a girmiş olmamıza rağmen şahsıma Morhipo.com tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  09:53

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi