Morhipo.com Sipariş İptali!

Burak B. |

18.03.2015 tarihinde Morhipo.com adresinden Bambi marka ayakkabı siparişi verdim (Sipariş No.: mh19212885) 31.03.2015 tarihinde ürünümün siparişi firma tarafından nedensiz ve haksız bir şekilde iptal edilmiştir. Satış sözleşmesinin 7.7 maddesini açık şekilde ihlal edilmiştir. Bu maddeye göre ''satıcı, ürünü tedarik edememesi durumunda, eşit fiyat/kalitede başka ürün/hizmeti tedarik edebilir" denmektedir.

Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Bu durum Morhipo kalitesinde bir firmaya yakışmıyor. Tüketici hakları hakem heyetine ve Bemer'e şikayette bulunacağım. Bana sorulmadan yapılan bu iptalden doğan yasal haklarımı da sonuna kadar arayacağımı firmanıza bildiriyorum.

Etiketler :

Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak B.
  03 Nisan
  17:39

  Tekrar iyi çalışmalar. Geri bildiriminiz de ürünü tedarik edemediğinizi bu sebeple siparişimin iptal edildiğini ve karşılığında 20 lira değerinde hediye çekini tekrar tanımladığınızı bildirdiniz kredi kartımdan ayakkabı ücretini alıp 15 gün sonra siparişimin iptal edildiği bilgisi firmanıza yakışmadı tedarik edemediğinizi bildirdiğiniz ürün http://www.bambistore.com.tr/urun/kadin/spor/3401/63319 linkini verdiğim sitede şu an satışta isterseniz buradan temin edip gönderebilirsiniz bu konudan doğal bütün yasal haklarımı tüketici hakem heyetinden başlamak üzere kullanacağımı tekrar bildirmek isterim iyi günler.

 • 01 Nisan
  13:40

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi