Morhipo.com Sipariş Gelmiyor!

Ali Ö. |

10.08.2014 tarihinde MH12350203 nolu iki adet tablo siparişi verdim. Morhipo 16.08.2014 te göndermeyi taahhüt ettiği siparişi hala göndermedi. Siparişler kısmından baktığımda hala hazırlanıyor olarak görünüyor. Yani aradan 8 gün geçmesine ragmen daha kargoya bile verilmedi. Çinden verdiğimiz siparişler 10 günde gelirken; Boyner Holding güvencesiyle diye heryerde reklam yapan Morhipo hala siparişimi hazırlayamadı. Mesaj olarak durumu bildirdiğimizde zaten cevaplama süreleri en az 1 gün.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ö.
  18 Ağustos
  14:31

  MORHIPO.COM'da mesajlarım kısmındaki ileti aynen şu şekilde;

  Merhabalar, Şu an stoklarımızda olan ürünleriniz, sizi daha fazla bekletmemek adına gönderilecek. Kalan ürününüz ise en kısa sürede kargo bedeli tarafımızdan karşılanmak üzere ayrıca gönderilecektir. Size yaşattığımız bu durum için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Anlaşılmayan konu; stokta olmayan ürüne neden taahhüt verildiği. Tedarikçilerinizle yaşadığınız sorunlar, müşterinize yansımamalı. Eylemcilere bedava internet vermeyi görev edinen patronunuz müşterilerini düşünsün

 • 18 Ağustos
  14:27

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi