04 Aralık 2014

Morhipo.com Kırık Ürün Gönderdi!

Morhipo.com firmasından almış olduğum Homend Tost makinesi kırık çıkmıştır. Firma Yurtiçi
Kargo'yu sorumlu tutmaktadır ve hasar tespit tutanağı istemektedir. Yurtiçi Kargo ile ulaşımı yapılan ürünün kırık olan kısmı köpükle korunmakta olup kutuda hiçbir hasar yoktur. Yurtiçi Kargo ürünü şirket görevlisine teslim ettiğinden kontrolünü yapamamış durumdayım ve Yurtiçi Kargo geçmişe dönük hasar tespit tutanağı tutmamaktadır. Ürünü Morhipo.com firmasına iade etmiş bulunmaktayım. En kısa sürede ürün bedelinin iadesini istiyorum!

Ayfer 1.839 Okunma

Cevaplar

  • Ayfer'in Teşekkür Mesajı05 Aralık 2014

    Morhipo İlk etapta sorunumu bildirdiğimde beni yurtiçi kargoyla muhatap ederek zor durumda bırakmıştır. Ürünün kargoyla iadesinden sonra yapılması gerekenler yapılmış iade kabul edilmiştir. Bu aşamada özveri gösteren Morhipo ekibi çalışanı Merve hanıma teşekkür ederim.

  • Morhipo.com Temsilcisi04 Aralık 2014

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön