Morhipo.com Kırık Ürün Gönderdi!

Nuray B. |

Morhipo.com dan MH12767314 sipariş nosu ile aldığım 2 takım çerezlikten toplamda 3 parça kırık çıktı. ertesi gün ürünün iadesi için kargo şubesine gittim. benden ürünü teslim almaları için taahhütname imzalamam gerektiğini aksi taktirde ürünü almayacaklarını söylediler mecbur imzaladım ama taahhütnamenin üzerine hangi ürünün kaç adet kırık olduğunu da özellikle yazdım.

1 hafta sonra aynı koli geri geldi. Bu kez tabakların tamamına yakını kırıktı. Morhipo müşteri hizmetlerini aradım. Taahhütname imzaladığım için yardımcı olamayız dendi. Kargo şirketini kağıdın izalanmasının mecburi olduğunu söyledi. İkiside ışın içinden çıktı bende kırık tabaklarla başbaşa kaldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuray B.
  03 Ocak
  17:48

  merhabalar morhipo ile yaşadığım sorunu şikayet var a yazdıktan sonra bana dönüş yaptılar.müşteri memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu,byner kuruluşu olduklarını,mağduriyetimin giderileceğini, paranın iade edileceğini ürünleri geri göndermemi ve sorunumla bizzat kendisinin ilgileneceğini, bböyle bir sorun olduğu için çok üzgün olduklarını sölemelerine rağmen bugün tekrar aradılar ve kargo şirketinin imzalamazsanız ürünü teslim almayız dedikleri taahhütnameyi imzaladığım için birşey yapamayacaklarını kargo şirketi ile sorunu halletmem gerektiğini söylediler bide birdahaki alışverişinizde ürünü kontrol ederek teslim alın diye akılda verdiler. sonuç kırık tabaklar bana geri gönderilecek. lüffen bana yardıcı olun

 • 28 Aralık
  15:51

  Merhaba
  Müşterimize irtibat telefonundan ulaşılarak yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır .

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla
  Morhipo Takımı