Morhipo.com Kimse Hatayı Kabullenmiyor!

Pelin K. |

20.06.2013 tarihinde hem mudo.com.tr'den hem de Morhipo.com'dan alışveriş yaptım. Ödeme sayfalarında bir sitede 2 diğerinde 3 taksit seçeneğini işaretledim. Ancak İsbank.com.tr'den kredi kartı bilgilerimi incelediğim zaman,2 alışverişe de +4 taksit uygulandığını gördüm.

İş Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda, bu sorunu kendilerinin çözemeyecekleri, alışveriş sitelerinin müşteri hizmetlerini aramam söyledi. Hem Mudo'nun hem Morhipo'nun müşteri hizmetleri ise, taksit olayını bankaların gerçekleştirdiğini, tamamen bankayla alakalı bir durum olduğunu söylediler. Hatta bankanın müşteri hizmetlerinin beni başından savmış olduğunu söylediler. Benim isteğim dışında nasıl işlem yapılıyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin K.
  05 Temmuz
  11:42

  Morhipo yetkilileriyle yaptığım telefon görüşmesinde, İş Bankası tarafından tarafıma yapılan bilgilendirmenin doğru bilgiler içermediği belirtilmiş olup, İş Bankası ile görüşüp tekrar bilgilendirmede bulunulacağı söylenmiştir. (Şikayetimin muhatabı diğer 2 firma için yazmış olduğum şikayet numaraları : 1870578 & 1872771 ) Şikayetimin halen bir sonuca bağlanmamış olduğunu belirtmek isterim..

 • 28 Haziran
  17:36

  Müşterimize irtibat telefonundan ulaşılarak yaşadığı durumla ilgili detaylı bilgi paylaşımı sağlanmış olup , işlem devamlılığı adına tekrardan geri bildirim sunulacaktır .

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla...

  Morhipo Takımı