Yeliz A. Teşekkür Mesajı

Morhipo dan Rabia Hanıma ilgisinden ve yoğun çabasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisi bana çok yardımcı oldu.

Morhipo.com İade Edilmeyen Ürün Ücreti...

Yeliz A. |

İlgili siteden yanlış ve defolu gelen ürünü iade etmeme rağmen ve defalarca ilgili firmaya mail atmama cevap rica etmeme rağmen, halen kendi hatalarından kaynaklanan mağduriyetimi giderip param iade edilmedi. Kargo bilgisi istediler gönderdim halen tık yok. Ürünü 25.05.2016 tarihinde teslim almışlar fakat paramı iade etmiyorlar ufak bir tutar ama insanın bu kadar umursanmaması canını sıkıyor bu hafta içinde paramın iade edilmesini aksi halde yasal yolları kullanacağımı kendilerine buradan duyuruyorum, çünkü ilgili firma kendisine atılan maillere cevap vermiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeliz A.
  02 Haziran
  15:21

  Morhipo dan Rabia Hanıma ilgisinden ve yoğun çabasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisi bana çok yardımcı oldu.

 • Yeliz A.
  31 Mayıs
  16:21

  Konu ile ilgili firma hiçbir şekilde bana cevap vermedi aramadı bile aynen burada yazan cevabın aynısını bana mail atmış. İlgili firma son mailine kadar hiçbir maile cevap vermediği gibi yalnızca benim artık yasal yollara başvuracağımı söylememe istinaden cevap vermiştir. Bugünden itibaren yasal yollara başvuruyorum ve kesinlikle bir daha bu siteden alışveriş yapmıyorum. Hem yanlış ve defolu ürün gönderdikleri yetmemiş gibi bir de karşılığında müşteriyi adam yerine koymuyorlar.

 • 31 Mayıs
  15:42

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi