Morhipo.com Hesabımdan Alışveriş Yapamamak.

İhsan K. |

Yaklaşık 3 hafta önce Morhipo.com 150 TL'lik alışverişe 50 TL Hopi kampanyası yaptı gece saat 2 de bitecekti, bütün işlemleri yapıp alacağım ürünleri belirleyip, ödeme sayfasına geldim. Ödeme yapmak istediğimde sıkıntı yaşandı. Bunu defalarca denedim. Başarılı olamadım.

Sonrasında canlı destek rica ettim ama orası da yardımcı olamadı, benden kaynaklı olduğunu düşündüm. Sonrasında birkaç gün önce birkaç ürün daha almak istedim ama yine ödeme aşamasında sorun yaşadım.

Öncelikle internet üzerinden sonrasında telefon ile birkaç sefer aramama rağmen bana geri dönüş yapılacağı ve sorunun giderileceği söylendi ama bir türlü sorunu aşamadık ve bana geri dönülmedi. İade çeklerimden oluşan 147 TL'lik miktar da hesabıma yatırılacağı söylenmiş olsa da henüz yatırılmadı...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan K.
  25 Haziran
  14:32

  Şikayetlerim giderilemedi, geçmiş döneme ait hediye çekim neredeyse 2 ay geçmesine rağmen hala kartıma aktarılamadı

 • 20 Mayıs
  09:38

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi