Morhipo.com Hediye Kuponu İşleme Alınmadı...

Aybel Ü. |

18.07.2016 tarihinde Morhipo'dan (mh60241*** Numaralı) alışveriş yaptım. Alışverişimi yaparken hesabıma tanımlanan (sj41478*** kodlu 150 TL ve üzeri siparişte kullan 50 TL'değerinde kupon) 50 TL'değerindeki hediye kuponumu kullandım. Ödemiş olduğum indirimli meblağ hesabıma yatırıldı fakat hediye kuponumu kullandığım için yatırmadılar. Ürün bulunamadı kendileri tarafından iptal edildi.

Hediye kuponumun tekrar yatırılması gerektiğini söylememe rağmen " kupon 1 kereye mahsus kullanılıyor, siz kuponunuzu kullandınız yatıramayız "dediler. Ben de siparişi ben iptal etmedim sizden kaynaklı olduğu için bu hediye kuponunu "50 TL'yi "hesabıma tekrar tanımlamanız gerekir dememe rağmen kullanıldığı için yatırmayacağız dediler. Gecikmeden dolayı 10 TL'değerinde kupon yatırdık deyip işin içinden çıktılar. Bu durumdan şikayetçiyim. Morhipo Boyner grubuna hiç yakışmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  09:07

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi