Sezai A. Teşekkür Mesajı

Devamlı alışveriş yaptığım ve yapmaya da devam edeceğim Morhipo.com dan beklediğim ilgi ve yardım ile ilgili çok teşekkür ederim.

Morhipo.com Hediye Çeki Kullandırtmayan Site!

Sezai A. |

Ben giyim üzerine internetten alışverişlerimi hep Morhipo.com'dan yaparım. Şu ana kadar da memnun idim. Fakat 200 TL üstü alışverişte % 40 indirim veren Morhipo bu indirimi sezon ürünlerinde kullanmamı şart koşuyor. Ona da tamamım. Sezon ürünlerinden 2 adet ile 220 TL üzeri bir sepet oluşturdum. Fakat halen kullandırtmaması sinir bozucu. Defalarca ürün ekledim çıkarttım ama hep "Hediye çeki tipine ve ya koşullarına uygun ürün (ler) bulunmadığından" hatası almaktayım.

Madem çek veriyorsun bari şart koymayın arkadaşlar. Hadi şart koydun bari onu uygulayın! 2 saattir uğraşıyorum hep aynı hata. Canlı destek bölümü açmış canlı olduğundan şüphe ediyorum. Ne destek oluyor nede yardımcı. Uzun lafın kısası Morhipo.com gözümden düştü. Çevremde kimseye de tavsiye etmeyi düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezai A.
  11 Temmuz
  17:31

  Devamlı alışveriş yaptığım ve yapmaya da devam edeceğim Morhipo.com dan beklediğim ilgi ve yardım ile ilgili çok teşekkür ederim.

 • 08 Temmuz
  11:58

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi