Morhipo.com Hediye Çeki Hakkımı Geri Alamadım.

İzel M. |

Yaptığım alışveriş 215 lira idi. Hesabımda da 200 lira ve üzerinde geçerli 50 liralık hediye çekim vardı, onu kullandım. Ürün bir ayakkabıydı,1 hafta içerisinde ayakkabının kumaşının dikiş yerlerinde deforme oldu. İade ettim, iadede de özellikle belirttim "Mümkünse ürünün aynısından tekrar gönderin" diye ve Morhipo'dan yanıt geldi;
--> Stoklarda ayakkabının aynısından olmasına rağmen yenisini göndermemiş
--> Bir de üzerine 50 lira değerindeki hediye çekimi iade etmiş ancak bu sefer 200 lira ve üzeri alışverişlerde kullanıma açık değilde 250 lira ve üzeri alışverişlerde kullanıma açık. Dolayısıyla 215 liralık ayakkabım için bunu kullanamadım.
Konuyu müşteri hizmetlerine ilettim, negatif.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İzel M.
  21 Mart
  19:07

  Telefonla arayıp ulaşamadığınızı belirten bir mail attınız, uygun olduğum saatleri size belirtmeme rağmen şikayetimle ilgili herhangi bir başka geri dönüş almadım. Mağdur edip, üzerine müşterinizle ilgilenmemeniz oldukça üzücü.

 • 09 Mart
  10:25

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi