26 Ekim 2015

Morhipo.com Halen Ulaşmayan Sipariş.

17655525 numaralı siparişimle ilgili defalarca mail atmama rağmen kesinlikle tarafıma cevap verilmedi. İlgili siparişimde ki aynı markalı 2 ürün gelmesine rağmen diğer ürünler halen hazırlanıyor gözüküyor. Normalde şu an elimde olması gerekiyordu. Neden ulaşmadığını sorduğumda ise tenezzül edip tarafıma cevapta verilmiyor. İlgili firmadan şikayetçiyim. Ürünlerim en geç yarın ulaşmazsa yasal hakkımı arayacağım. Çünkü bu lakayt tavır hiç hoşuma gitmedi. Neden ulaşmadığını detaylı açıklayan bir cevap verselerdi ben de ona göre hareket ederdim.

Yeliz 183 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz'in Teşekkür Mesajı27 Ekim 2015

    Şikayetimle yakından ilgilenen çözüme ulaştıran ve kibar yaklaşımından dolayı Efe Bey'e çok teşekkür ediyorum. Sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını belirttiler ve sorunu hemen çözdüler.

  • Morhipo.com Temsilcisi26 Ekim 2015

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön