Hasan Hüseyin Y. Teşekkür Mesajı

Özellikle Rabia Avcı hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Morhipo.com Gönderilmeyen Sipariş ve İptal Sorunu!

Hasan Hüseyin Y. |

08 Ağustos'ta Hummel ve Superga markalı ayakkabı siparişim oldu. Superga markalı ürün sorunsuz bir şekilde gönderildi. Şikayete konu ürün Hummel markadır. Ürün detay sayfasında teslimat tarihi 11 - 12 Ağustos yazmaktaydı. Ödemeyi yaptıktan sonra birden teslimat tarihi 19-22 Ağustos yazdı. Müşteri yetkilisi ile mesajla durumu bildirdim ama tatmin edici bir cevap alamadım neden tarih değiştiği konusunda. Buna eyvallah dedim. Fakat 22 Ağustos geldiğinde ürünü tedarik edemediklerini söyleyip bana ürün fiyatından daha düşük ücret iade ettiler. Sebebi 25 TL indirim çeki kullanmam. Zaten Superga marka ürünü de indirimden yararlanmak için almıştım. Her türlü mağdur ettiler. İşin kötüsü mağduriyetimi ve müşteri memnuniyeti için hiçbir şey yapmadılar. Sanki bir daha sitelerinden alış-veriş yapacakmışım gibi 10 lira gibi komik bir hediye çeki tanımlamışlar. İlk alış verişimde hüsran.

Etiketler :

Sipariş İptal Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Hüseyin Y.
  25 Ağustos
  11:16

  Özellikle Rabia Avcı hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • 24 Ağustos
  09:18

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi