Morhipo.com Geç Teslimat!

Ali E. |

27. 02. 2013 tarihinde verdiğim siparişimde yazan teslimat taahhüt tarihi 12. 03. 2013 idi. taahhüt süresi geçmesine rağmen ürün hala ellerine geçmemiş. Koskoca Boyner grubuna dahil bir firma taahhüt veriyor sözünde durmuyor ve daha da kötüsü ürünümün ne zaman ellerine geçeceklerini kendileride bilmiyor (taahhüt süresi dolduğunda otomatik mail geliyor düşününki çoğu müşterilerini mağdur ediyorlar ki otomatik mail hazırlamışlar gerisi daha feci 6. 50tl olan kargo ücretini hesabınıza puan olarak tanımlıyorlar süs payı gibi. Paramın en az yarısını istiyorum ben!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali E.
  27 Mart
  17:41

  Selay hanıma teşekkür ederim ilgisi ve alakasından dolayı.Süreç esnasında sadece Selay hanımla görüşmüş olsaydık personel notum morhipo'ya 10 olurdu ancak 7 puan verdim.Çünkü diğerleri hiç ama hiç yardımcı olmadılar.

 • Ali E.
  27 Mart
  17:39

  Selay hanım'ın çözüme yönelik istekli tavrı üzerine personelin tutumundan dolayı 7 puan verdim, diğer personeller hiç karışmasaydı morhipo'ya Selay hanım sayesinde 10 puanı hiç düşünmeden verirdim,teşekkürler Selay hanım.Öteki personeller hiç ama hiç sorunumla alakadar olmadı.

 • 13 Mart
  15:40

  Merhaba
  Müşterimize irtibat telefonundan ulaşılarak yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır .

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla
  Morhipo Takım