13 Mart 2013

Morhipo.com Geç Teslimat!

27. 02. 2013 tarihinde verdiğim siparişimde yazan teslimat taahhüt tarihi 12. 03. 2013 idi. taahhüt süresi geçmesine rağmen ürün hala ellerine geçmemiş. Koskoca Boyner grubuna dahil bir firma taahhüt veriyor sözünde durmuyor ve daha da kötüsü ürünümün ne zaman ellerine geçeceklerini kendileride bilmiyor (taahhüt süresi dolduğunda otomatik mail geliyor düşününki çoğu müşterilerini mağdur ediyorlar ki otomatik mail hazırlamışlar gerisi daha feci 6. 50tl olan kargo ücretini hesabınıza puan olarak tanımlıyorlar süs payı gibi. Paramın en az yarısını istiyorum ben!

Ali 113 Okunma

Cevaplar

  • Ali 27 Mart 2013

    Selay hanıma teşekkür ederim ilgisi ve alakasından dolayı.Süreç esnasında sadece Selay hanımla görüşmüş olsaydık personel notum morhipo'ya 10 olurdu ancak 7 puan verdim.Çünkü diğerleri hiç ama hiç yardımcı olmadılar.

  • Ali 27 Mart 2013

    Selay hanım'ın çözüme yönelik istekli tavrı üzerine personelin tutumundan dolayı 7 puan verdim, diğer personeller hiç karışmasaydı morhipo'ya Selay hanım sayesinde 10 puanı hiç düşünmeden verirdim,teşekkürler Selay hanım.Öteki personeller hiç ama hiç sorunumla alakadar olmadı.

  • Morhipo.com Temsilcisi13 Mart 2013

    Merhaba Müşterimize irtibat telefonundan ulaşılarak yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır . Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla Morhipo Takım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön