Morhipo.com Faturamı 1 Aydır Göndermiyor!

Burcu Kaya E. |

Mh1286*** no.lu 719 TL tutarındaki, 17 Nisan'da verdiğim ve 1 ay önce teslim aldığım siparişimin faturası defalarca iletişim kurup talepte bulunmama hatta şikayet yazmama rağmen ısrarla tarafıma ulaştırılmıyor. Şikayetimle ilgilenmek için görevlendirilen R*** hanım, defalarca not iletmeme rağmen tarafıma geri dönüş yapmıyor. Nihayet 3 gün önce aramalarım sonucu fatura düzenlendiğini telefonda öğrendim ve bu kez de verdiğim fatura şirket adresi yerine teslim ev adresine kesilmiş.

Hatayı söyleyince, düzeltmek yerine, sistemdeki fatura adresimi değiştirmişler. Değiştirilmeden önce fatura adresimi belgeleyen sayfanın fotoğrafını çekmiştim. Bu ne kadar müşteri memnuniyetini önemsemez bir tutumdur. Arayacak denen kimse aramıyor, şikayet önemsenmiyor. Bugün ilçe Tüketici Hakem Heyetine gidiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mayıs
  12:51

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi