09 Aralık 2014

Morhipo.com Epilatör İçinden Kıl Çıktı 20 Gündür İadem Alınmadı!

Bir ürünü 20.11.2014 tarihinde Ankara'dan iade adresine ilettim. 21.11.2014 tarihinde teslim alınmış görünüyor ancak bugüne dek (09.12.2014) iademin durumu ile ilgili bilgi alamadım. Sorunca bana henüz iadeniz operasyon merkezine ulaşmamış, sıra ile giriş yapılıyor gibi açıklamalar yapılıyor.

Ankara'dan İstanbul'a 1 günde gidiyor, ancak İstanbul içerisinde Morhipo'nun sistemine 19 gündür girişi yapılmamış vaziyette. Bu normal bir durum müdür?

Ayrıca aldığım epilatör kullanılmış çıktı, başlığını açınca içerisinde kıllar çıktı. Ambalajı da bantlanmış vaziyetteydi, yani daha evvel açılmış. Çok mide bulandırıcı. Düzenli biri müşteri olarak Morhipo’dan soğudum, güvenim sarsıldı.

Aslı 844 Okunma

Cevaplar

  • Morhipo.com Temsilcisi09 Aralık 2014

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön