Ramazan A. Teşekkür Mesajı

Sikayetten sonra sorunumla daha çok ilgilendiler ve çözüldü. Keşke önceden bu kadar duyarlı olunsaydı. Ama yine de teşekkür ederim.

Morhipo.com Defolu Ürün Satıyor.

Ramazan A. |

08.08.2016 tarihinde Hummel marka bir ayakkabı sipariş ettim. Ürün bana 12.08.2016 tarihinde teslim edildi. Kutuyu açtığımda şok oldum. Ayakkabı tozlu, eski ve en önemlisi yırtıktı. Üstelik hediye olarak aldığım bir ayakkabı. Bu kadar sorumsuz bir anlayış görmüş değilim. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp ertesi gün iade ettim. İki hafta geçmesine ve defalarca arayıp mesaj atmama rağmen mağduriyetim giderilmedi. 2012 tarihinden beri onlarda defa alışveriş yaptım Morhipo.com'dan ama ilk defa bu kadar ilgisiz ve bu kadar sorumsuz olduğuna şahit oldum. Ürünleri kontrol etmeden gönderiyorlar.

İademin ivedi şekilde yapılıp mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan A.
  25 Ağustos
  16:07

  Sikayetten sonra sorunumla daha çok ilgilendiler ve çözüldü. Keşke önceden bu kadar duyarlı olunsaydı. Ama yine de teşekkür ederim.

 • 22 Ağustos
  14:06

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi