Morhipo.com Defolu Ürün Gönderimi...

Davut Ö. |

Koton tshirt, indigo, l kodlu kazağı yaklaşık 1.5 ay önce arkadaşıma hediye etmek üzere almıştım. Ürün geldi ve güzeldi genel olarak bakıp geri paketine koymuştum. Pazar günü arkadaşıma vermek için çıkardığımda üzerine giyindiğinde sırtında koltuk altına doğru bir delik olduğunu fark ettik. Morhipo.com ne zamandan beri ürünlerin kontrolünü yapmadan defolu ürünlerini müşterilerine gönderiyor bilemiyorum. Anladığım şey Morhipo.com'dan bir daha ürün satın almayacağım. Hem iade süresi geçtiğinden hem de arkadaşım kazağı çok beğendiğinden ve vermek istemediğinden dolayı iade edemedik. Bense mağdur olduğumla kaldım evet.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Davut Ö.
  11 Şubat
  16:14

  1 Kez arandım, arandığımda açamadım. Mail olarak müsait olduğum saatleri yazıp yeniden aramalarını rica ettim. Kendim arayıp yeniden aramaları yönünde bilgi verdim. Ama maalesef bir daha ulaşmak için çaba sarf etmediler. Zaten artık firmadan fazla bir beklentim yok. Olanları herkes görsün yeterli.

 • 08 Şubat
  11:53

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi