Morhipo.com Defolu Armani Saat...

Mehmet K. |

Kargocu saati getirdi saati kargocunun yanında açtım ve bozuk çıktı. Aynı dakika saati geri yolladım her gün defalarca müşteri temsilcileri ile görüştüm ve bana yapılan teknik incelemelerde saatin kasasını açıp bozduğumu söylediler:) paramı da vermiyorlar aynı gün iade ettiğim saati ben nasıl bozuyorum anlamış değilim.

Şu an 1,5 ay oldu ve hala saatin bozuğunu dahi yollamıyorlar. Olan benim 600 TL'ye oldu yol yordam bilen varsa bana yol göstersin. Boyner grubu benim için bitmiştir. İşin komik yanı müşteri temsilcisi bana saat size defolu yollanmış ama yelkovanda hata varmış ama siz kasayı bozmuşsunuz dedi kayıtları onlarda mevcuttur.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  08 Ağustos
  22:07

  1 Haziran tarihinde aldığım saat bozuk geldi sözde yaptıracaklar 2 ayı geçti aramaktan bıktım artık her seferinde "ilgili departmana iletiyoruz size dönüş yapacaklar" sözüyle karşılaşıyorum yardımcı olun artık bıktım.

 • 08 Temmuz
  12:25

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi