Morhipo.com Çifte Mağduriyet!

Merve Y. |

Morhipo'dan aldığım beyaz keten gömlek yerine tek ortak özelliği beyaz olan %100 polyester bir gömlek gönderildi. Dolayısıyla bana kargomu ulaştıran MNG Kargo ile iade ettim. MNG Kargo'dan sorgulatığıma göre aynı gün iademi teslim alan Morhipo ürünümün depoda bulunamadığını ve yeniden bilgilendirileceğimi söylüyor. Ben mail atmasam kimsenin dönüş yapacağı yok. Paramı da iade ettikleri yok. Yıllardır interneten alışveriş yaparım en küçük ölçekli sitelerde bile böyle bir mağduriyet yaşamadım.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Y.
  26 Ekim
  15:44

  "Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. " diyorlar şaka gibi. Zaten bu yolla sayısız mesaj ilettim tarafınıza. Bir sonuç alamadım.

 • 23 Ekim
  12:24

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi