Morhipo.com Barkod Hatası!

Burcu Kozan P. |

Morhipo.com'dan alışveriş yapmayacağım deyip sonra yine aynı hataya düşün bir insan olarak beğendiğim ayakkabının siyah rengini sipariş verdim tek çekimle hesabı kapattıktan sonra ise ayakkabı beyaz renk geldi. Bununla beraber müşteri hizmetlerinin barkod hatası diyerek siz geri yollayın biz doğru siparişinizi size ulaştıracağız dedikten 3 gün sonra benim merak edip aramam sonucu, ''- para iadesi yapacağız çünkü stoklarımızda ürün kalmadı'' denerek görüşme sonlandırıldı. İki sipariş arasında 1 hafta! Stokların tükenmesinden daha doğal ne olabilir ama bu benim hatam değil üstelik ayakkabı elime ulaşır ulaşmaz arayıp söylediğimde stoklarımızda var dendi. Muhteşem bir müşteri hizmetleri anlayışıyla çalışan e-ticaret! Bu sefer gerçekten sondu.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  14:13

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi