Morhipo.com Anneler Günü İçin Verdiğim Sipariş Hala Teslim Edilmedi!

Mustafa İ. |

Anneler günü için sipariş verdiğim mh11373*** kodlu siparişim 13-16 Mayısta teslim edileceği belirtiliyordu fakat teslim edilmediği için aradıktan sonra 19unda depoda olacağı belirtildi. Fakat Mayısın 20'sini de geçtik hala bekliyorum inşallah babalar gününe yetişir.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa İ.
  23 Mayıs
  17:15

  Çok güzel bir cevap gerçekten takip süreci başlamış olduğunu görmek duygulandırdı beni. Siparişlerin telefon ya da maille bildirimini zaten birçok firma yapmakta yani şikayetime bir cevap değil bu yazdığınız müşteri ile dalga mı geçiyorsunuz?! Bana şunu diyin şu tarihe kadar teslim edeceğiz. Bir de Boyner kuruluşusunuz. Size güvenip sipariş verdik, teslim edeceğiz dediğiniz tarihi 10 gün geçti. Teslim edemeyecekseniz yazmayın oraya! Vermeyin bir tarih. Yazıklar olsun.

 • 21 Mayıs
  09:27

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi