26 Mayıs 2015

Morhipo.com Alışamadım Sana.

Morhipo'dan bir ay önce verdiğim, mH12322349 no.lu sipariş ürün stoklarda gözükmesine rağmen bir aydır hala gönderilemedi, sitedeki yanıltıcı bilgi sonucu, yanlışlıkla tıkla gel ile alınan ürünün, gönderildiği mağazadan depoya geri çağrılarak adresime gönderileceği belirtildi ve bu konuyla Morhipo özel bilgi biriminin ilgilendiği ürünün en yakın zamanda adresime kargo edileceği, gerek müşteri hizmetleri ile olan görüşmelerde, gerekse e-mail üzerinden gerçekleştirilen sayısız yazışmalarda tarafıma belirtildi. Ancak sipariş tarihi üzerinden bir ay geçmesine rağmen müşteri hizmetleri her aramamda ürünün gönderileceğini söyleyip beni oyalamaktadır. Alışamadım ben sana Morhipom.

Cihan 292 Okunma

Cevaplar

  • Cihan'ın Teşekkür Mesajı02 Haziran 2015

    Bir aylık süre sonunda şikayetime istinaden firma tarafından dönüş yapıldı ve ürün tarafıma gönderildi, kutudan ürünün faturası çıkmadı yalnız. Bu süreçte, defalarca mail yoluyla görüşüp çözüme yönelik olumlu cevaplar aldığım halde bir sonuç alamasam da, şikayet sonrası tarafıma telefonla dönüş yaparak konuyla ilgilenen Aziz Bey'e ise teşekkürlerimi iletirim.

  • Morhipo.com Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön