Morhipo.com 3 Haftada Kargo Teslimatı Yapılamadı!

Mehmet O. |

13 Eylül'de mh12338508 sipariş koduyla yapmış olduğum alışverişe ait kargo 3 hafta geçmesine rağmen hala teslim edilmedi. Çağrı merkezi görevlileri kargo şirketine ürünün verildiğini ama şu anda nerede olduğunu bilemediklerini söylediler. Kargo takip numarası yok, kargoya ulaşamıyoruz üyelik sayfasından. Hangi çağdayız dumanla mı haberleşiyorlar kargo şirketiyle anlayamadım. Ürün teslimatta geçen süre zarfında eskiyecek neredeyse ayıp ya hu. Hediye olmasa çoktan iade ederdim fakat hediye aldığım kişinin haberi olduğundan iade edemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet O.
  07 Ekim
  19:19

  Firma daha hala kargo teslimatını gerçekleştirmedi. İstanbul'dan İzmir'e yürüyerek bile teslim edilebilirdi bu süre zarfında. Ayıp yahu böyle iş ahlakı mı olur. 13 Eylül'de alınan ürün 5 Ekim'e kadar teslim edilemezmi. Yurtiçi Kargo firmasının vermiş olduğu yalan bilgilerle bu işi yürütmeniz çok zor. Anlaşmalı kargo şirketinizi değiştirmelisiniz en başta sağlıklı teslimat süreci için.

 • 05 Ekim
  16:41

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi