Orhan Anıl K. Teşekkür Mesajı

Şikayetimi göz önünde bulundurup Morhipo.com ekibinin yardımları için teşekkür ediyorum ve ön yargım için özür dilerim.

Morhipo.com 2 Gündür Ücretimi İade Etmiyor...

Orhan Anıl K. |

15.03.2016 tarihinde geri iade ettiğim ürünün ücret iadesini çek ile geri iade yapılmıştı ama ben 18.03.2016 tarihinde çekimdeki paranın kartıma iadesini istedim ve bana 2 gün içerisinde iade yapılacağı söylendi, araya hafta sonu girdi ve param yinede hesabıma yatmamış Morhipo.com müşterileri memnuniyeti hiç yok müşterilerine değer vermiyor bu kesin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan Anıl K.
  25 Mart
  13:06

  Şikayetimi göz önünde bulundurup Morhipo.com ekibinin yardımları için teşekkür ediyorum ve ön yargım için özür dilerim.

 • Orhan Anıl K.
  23 Mart
  21:26

  18.03.2016 tarihinde çek olarak iade edilen ücretimin kartıma iade edilmesini istedim bana 2 gün sonra iade olur dediler ve aradan 4 gün geçti iade olmadı bu konuda çoğu kişilerin aynı sorunla karşılaşması gerçek iade olan ürünlerin neden çek olarak veriyorsunuz ya da iade kabul olununca müşteriyi arayıp iade şeklini neden müşteriye sormuyorsunuz? Bugün yatacak, yarın yatacak diye beklemek zorunda değil kimse bu mesajı okuyan Morhipo.com görevlisi lütfen gerekenlerin gün içerisinde yapılmasını rica ediyorum.

 • 23 Mart
  12:01

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz.

  Saygılarımızla,
  Morhipo Ekibi