11 Eylül
#12575069

Morhipo'dan Aldığım Vakko Parfüm Çok Vasat

Morhipo'dan almış olduğum ve yıllardır kullandığım Vakko İnfinity 100 ml parfüm çok etkisiz ve vasat çıktı. İnanın bir an kendimi sahte parfüm almış gibi hissettim...


Parfüm işi zaten sıkıntılı bir iş ve güvenilir yerlerden almak istiyoruz. Morhipo da maalesef bu konuda şahsımın olan güvenini kaybetmiştir.


Sanıyorum fiyat olarak bir kampanya yapıyor ve bu aradaki fiyat farkını da ürünün kalitesini düşürerek yansıtıyor müşterilerine... Bunun başka bir açıklaması olamaz.

Mustafa Mustafa 748 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa2 g

    Merhaba bu şikayeti okuyan arkadaşları bilgilendirmek amaçlı yazıyorum. Morhipo dan bir yetkili beni aradı ve sağdece üzgünüm bu konu ile ilgili yapabileceğimiz bir durum yok. Üzerinden zaman geçtiği için yapılacak bir durum kalmadığını söylediler.

  • Morhipo Temsilcisi11 Eylül

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları