Morhipo'da Stokta Olmayan Ürünü Satıp Tedarik Edilemedi Diye İptal Ettiler!

Betül Betül03 Temmuz 13:06

Morhipo uygulaması üzerinden Babalar Günü hediyesi olarak Skechers marka bir ayakkabı siparişi verdim. 18.06.2020 tarihli MH40013160 kodlu siparişimin üzerinden 15 gün geçmiş ve hala kargoya verilmemiş yani taahhüt edilen süreyi çoktan aşmışlardı. Bunun üzerine müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimde tedarik departmanıyla irtibata geçip size döneceğiz dediler ve sonuç: Siparişiniz iptal edilmiştir!  

Ne güzel bir yöntem belirlemişler: 1) Elde olmayan ürünü sat, 2) Müşteriyi 15 gün oyala, 3) Tedarik edemedik  tüh özür dileriz diye iptal et 4) Senin benim onun gibi bir sürü müşterinin 15 gün boyunca parasını kullanmış ol harika bir taktik bravo!

 Ne verdiğiniz 25 TL hediye çeki ne de başka bir şey beni asla Morhipo'nun yanından dahi geçiremez asla!  Sık sık internetten alışveriş yapan birisi olarak Morhipo profesyonellikten ve etiğinden uzaktır.

Cevaplar

Morhipo Logo Morhipo 03 Temmuz 13:18

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler