10 Ağustos
#12420492

Morhipo'da Özel İndirim Kulübü!

Morhipo'dan sipariş verdim, verdiğim iki ürünün de fiyatı 69,90 TL idi, fakat ürünler 59 TL’lik etiketlerle geldiler. Bunu kendilerine ilettiğimde de firmaların böyle hata yaptıklarını bir daha yapmamaları için benden etiket fotoğrafı istediklerini yazdılar. Aradaki rakam çok önemli değil ama insan 59 TL’ye satılan ürünü özel indirim kulübü adı altında daha yüksek rakama satın aldığında şaşırabiliyor. Soruna cevap dönen yetkilinin de siz etiketin fotoğrafını gönderin, biz de markayı uyaralım demesine de gülüyorum şu an. Hiç üzerlerine alınmadılar, sanki başka bir yerden satın aldım ürünü gibi davrandılar. Yıllar sonra alışveriş yaptım ama pişman oldum.

Murat Murat 585 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı11 Ağustos

    Bayram olmasına rağmen erken saatte aradıkları için mahcup oldum. Dönüşün bu kadar acele olmasına gerek bile yoktu. Ama hızlı dönüşleri, ilgili olmaları gerçekten takdire şayan. Morhipo ve ilgili çalışan Can Bey’e teşekkür ederim.

  • Morhipo Temsilcisi11 Ağustos

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler