19 Aralık 2017
Yorum Yap
#9918740

Morhipo Ürünlerimi Kargolamıyor

01.12.2017 tarihinde siparişini verdiğim ve 13.12.2017 tarihinde teslimatının yapılması gereken siparişin hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. 14.12.2017 tarihinden beri 5 kere aradım. Her seferinde siparişiniz hazır kargolanacak denmesine rağmen siparişim hala kargolanmadı. Şikayet bildirdim hala bir işlem yapılmadı. Yoğunluk çok deniliyor. Üstesinden gelinemiyorsa yapılmasın o zaman bu iş. Ya da sırayla yapılsın. Benim ürünlerimin teslimat tarihi geçmiş olmasına rağmen ürünlerim kargolanmıyor başka ürünler gönderiliyor. Resmen benim ürünlerimin paketi bir kenara atılmış kalmış. Kimse 7 gündür konu ile ilgilenmiyor ürünlerimin bir an önce gönderilmesini talep ediyorum.

Besen Besen 370 Okunma

Cevaplar

 • Besen25 Aralık 2017

  Yok artık dedirtecek bir olay yaşıyorum! ! Siparişimin kargolanmasını tam 1 aydır bekliyorum... 01.12.2017 tarihinde siparişini verdiğim ve 13.12.2017 tarihinde teslimatının yapılması gereken siparişin hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. Resmen 1000 kere aradım her seferinde aynı cevabı alıyorum. "Siparişiniz hazır kargolanmayı bekliyor. " Ya diyorum neden bekliyor ben mi gelip alayım. Nasıl oluyor da kargolamayı beceremiyorsunuz! Sizi ekip liderimizin araması için talep oluşturuyoruz diyorlar. Arayan soran da yok. Ben böyle sorumsuzluk beceriksizlik görmedim duymadım. Parasını ödediğim ürünlerimin akıbeti belli değil. Yetkili kimselere ulaşamıyorum. Resmem dolandırıldım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Tüketici haklarımı araştırıp sizi her yere şikayet edeceğim. Sorumsuz dolandırıcı firma!

 • Besen22 Aralık 2017

  01.12.2017 tarihinde siparişini verdiğim ve 13.12.2017 tarihinde teslimatının yapılması gereken siparişim onca görüşmeye ve girişimime rağmen hala hazırlanıyor gözüküyor. Yetkilileri her gün arıyorum. Bilgi alıp size döneceğiz diyorlar ama ne geri dönüş yapılıyor, ne ürünlerim kargolanıyor ne de param ödeniyor. Parasını ödediğim ürünlere ulaşılamıyor. Morhipo tarafından resmen dolandırıldım. Ben böyle sorumsuzluk görmedim. Kimsemye ulaşamıyorum ve gerçekten ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Mağduriyetim nasıl giderilecek parama ya da ürünlerime nasıl ulaşacağım bilmiyorum.

 • Besen20 Aralık 2017

  Bugün içinde geri dönüş yapılacağı söylenmişti hala dönüş yapılmadı ve hala ürünlerim kargolanmadı

 • Morhipo Temsilcisi19 Aralık 2017

  Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler