28 Ekim 2016 #6801244

Morhipo Kredi Kartım İle Habersiz Alışveriş Yapılmış

23.10.2016 tarihinde Morhipo.com üzerinden 600 TL'lik alışveriş yapılmıştır. Bankadan kaynaklanan güvenlik açığı nedeni ile tarafıma bilgi mesajı gelmemiştir. 26.10.16 tarihinde hem banka ,hem de Morhipo ile iletişime geçtim. Kargo süreci durduruldu. Fakat kişileri savcılığa vereceğim dediğim halde adres bilgisi tarafıma paylaşılmamıştır. Biz göremiyoruz denilmektedir. Ürünümün nerede olduğunu biliyorsunuz ve %100 eminim ki adres bilgiside mevcut.


Peki bu 600 TL'lik alışveriş nereye teslim edilecekti? Savcılığa gittiğimde Savcı Bey'de aynısını söyledi. Ben suç duyurusunda bulundum. Ürününüzü mağdur olmamanız için direkt sizinle irtibata geçtim. Fakat şu an mağdur durumda olan kişi benim. Kargonuz karşı tarafa teslim edilmedi. Ürün sizde olmasına rağmen ödeme iadesini gerçekleştirmediniz. Savcılığa başvuru yaptığım metni size göndermem için mail adresime mail göndermenizi istiyorum.

Tarık 257 Okunma

Cevaplar

  • Tarık'ın Teşekkür Mesajı31 Ekim 2016

    Şikayet sürecim olumlu sonuçlanmıştır. İyi çalışmalar

  • Morhipo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

  • Tarık28 Ekim 2016

    Ben babamın haberi olmadan onun kredi kartı ile amcamın mail adresi ile üye olduğu bir siteden alışveriş yaptığım zaman belirttiğim adrese ürün teslimi yapılmayacak mı.? Yapılacaktı. Peki ben size telefon etmemiş olsaydım bu aldıkları her ne ise onu bir adrese teslim edecektiniz. Savcılığa adres bildirmem gerekiyor dediğimde siz nasıl olur da biz ürünün teslim edileceği adresi göremiyoruz dersiniz.? Adresi göremiyor iseniz teslimat için yola çıkan kargo aracını nasıl durdurdunuz.? Yarın tüketici hakları mahkemesine gideceğim gerekirse gerçeğe aykırı,3. şahıslar yüzünden mağdur olmuş bir müşteriyi yanıltıcı bilgi vermekten size ve çalışanlarınızıda bu sürece dahil edeceğim. Ücretimin en kısa sürede iadesini istiyorum tekraren.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön