09 Kasım 2015
Yorum Yap
#4151883

Morhipo İade Edilen Ürünün Parasının Geri Ödenmemesi

İstemiş olduğum ayakkabı sahte geldi. İssimo Shoes marka istediğim ayakkabı, Sothe Shoes diye çok kötü bir marka olarak geldi. Morhipo'yu arayarak bu çirkin olayı ayrı ayrı tarihlerde E. Bey, E. Bey ve M. hanımla görüştüm. Bana geri dönüş yapılacağını, iade edilen ürünün para iadesini yapacaklarını ve kendilerinden kaynaklanan bir sorun olduğu için telafi edeceklerini söylediler 9/108/15. Ve bugün 9 /11/15 84,27 TL para iadesi yapılmadı. Bu konuyla ilgili arayan da olmadı. 10/9/15 tarihinde sipariş etmiş olduğum Twist marka elbisede içindeki gömleği olmadan geldi. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Acil olarak geri dönüş bekliyorum.

Hilal 142 Okunma

Cevaplar

  • Hilal'ın Teşekkür Mesajı10 Kasım 2015

    Morhiponun beni kaile almayıp, göz ardı etmesine çok üzülmüştüm. Uzun zamandır üyesiyim ve sürekli alış verişimi oradan yapıyordum. Sanal ortamda yapılan alış verişe güvenim kalmadı. Sizin aynı gün mesajıma yanıt vermeniz beni ziyadesiyle memnun etti. Çok teşekkür ediyorum.

  • Morhipo Temsilcisi09 Kasım 2015

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler