25 Ekim 2016 #6780085

Morhipo.com Deposuna Ulaştığı Halde İşleme Alınmayan İadeler!

Morhipo sitesinden yaptığım alışverişlerin bazılarını iade etmek amacıyla 13/10/2016 tarihinde MNG Kargo ile 6 adet iade ürün gönderdim. Kargo ertesi gün firmaya ulaşmasına rağmen Firma düne ani 24/10/2016 tarihine dek iadelerle ilgili herhangi bir şey yapmadı. Ben defalarca mesaj attım, telefon ettim ancak sanki dün depolarına 1 ürün gelmiş gibi gönderdiğim 6 üründen sadece 1 tanesiyle ilgili iade sürecini 10 gün sonra başlatabildiler.


Defalarca mesaj attım bana işe yarar bir cevap vermedikleri gibi işlem de yapmıyorlar. Çağrı merkezini arıyorum hep aynı terane. Kayıt açıyoruz, incelenecek. Morhipo sitesi aslında sipariş verdiğimiz ürünleri de zamanında göndermeyen bir firma. İade konusunda da bu sorunları yaşadıktan sonra artık kendilerinden alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

İsa 312 Okunma

Cevaplar

 • İsa28 Ekim 2016

  Keşke firmanın kendisine mesaj attığımda ve aradığımda sorun çözülseydi, insanların zaten yürütmesi gereken bir operasyonu yerine getirmeyip bir şikayet yükselmesine dönüştürüp sonra aslında sadece işini yapması sonucunda teşekkür beklemesi de garip... Kimse benden bir teşekkür beklemedi ama bu sitede teşekkür seçeneğini görünce bunu belirtmek istedim.

 • İsa28 Ekim 2016

  Keşke firmanın kendisine mesaj attığımda ve aradığımda sorun çözülseydi, insanların zaten yürütmesi gereken bir operasyonu yerine getirmeyip bir şikayet yükselmesine dönüştürüp sonra aslında sadece işini yapması sonucunda teşekkür beklemesi de garip...

 • İsa25 Ekim 2016

  Ben robotize cevaplar istemiyorum yapılacak iş atla deve değil anlamıyorum neden gecikti

 • Morhipo Temsilcisi25 Ekim 2016

  Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön