04 Mayıs 2013 #1778436

Morhipo Aynı Ürün Aynı Problem!

19 nisan da Puma Spor Ayakkabı, SYH, 23 sipariş verdim ürünün Kalite kontrolden geçemediği için iptal edileceği tarafıma telefon açılıp bildirilmiştir. bu durum beni üzdü fakat olabileceğini düşünüp anlayışla karşıladım. bir süre sonra puma kampanyasında aynı ayakkabıyı gördüm ve tekrar sipariş verdim.


2 mayısta bana ulaşması gerekirken 3 mayısta telefonuma 42. 95 tl iade edildiği mesajını aldım ne olduğunu anlamak için hesabımı açıp baktığımda aynı ayakkabının yeniden ve benim haberim olmadan iptal edildiğini gördüm bu durum beni ikinci defa ve daha fazla üzdüğü gibi artı olarak da sinirlendirmiştir. aynı ürünü istiyorum bunu hakettiğimi düşünüyorum.

Medet 688 Okunma

Cevaplar

  • Medet13 Mayıs 2013

    Problemin çözümü konusunda morhipo kurumu ve bana destek olan müşteri hizmetlerinden erdem bey ve ismini hatırlayamadığım bayana sonsuz teşekkür ederim. bu problem öncesinde morhipodan fazlası ile memnun idim bu problemin çözümünden sonra ise memnunluğum katbe kat artmıştır. morhipo güvenerek alışveriş yapabileceğiniz bir kurumdur..

  • Morhipo Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimize irtibat telefonundan ulaşılarak yaşadığı durumla ilgili detaylı bilgi paylaşımı sağlanacaktır Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla Morhipo Takım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön