06 Mart 2015
Yorum Yap
#3094172

Morhipo Aldığım Ürünleri Göndermiyor

Morhipo.com alışveriş sitesinden 20 Şubat 2015 tarihinde aldığım ürünler hala gelmedi. Firma ile görüştüğümde tedarikçi firma kaynaklı olduğu belirtiliyor. Böyle saçma cevap olabilir mi? Ürünü satışa çıkardığında süreci ve dağıtımı da planlamalısınız.


İnternetten satış yapıyorsanız ve Boyner ismi altında hizmet veriyorsanız müşteriye iyi hizmet vermek zorundasınız. birkaç gün sonra daha önce yaptıkları gibi ürünler defoluydu, size göndermek istemedik.


Kusura bakmayın paranızı iade edebiliriz denilmeye başlar. Parasını önceden almayı biliyorsunuz. 3 hafta önce sizin hesaba geçmiş durumda. Benim gibi kaç kişiye bunu yapıyorsunuzdur. Paradan para kazanmanın farklı bir yolunu bulmuşsunuz.

Özgür Özgür 245 Okunma

Cevaplar

  • Özgür16 Mart 2015

    11 Mart tarihinde müşteri Hizmetlerinden Merve Hanım aradı, ürünün başka rengini bulduklarını ve getirtebileceklerini, almak isteyip istemediğimi sordu. Alacağımı ve getirmelerini istedim. Bu gün ayın 16sı ve hala firmadan ses yok. Bence bu firma ölmüş, haberleri yok, kimse de söylemiyor, farkında değiller. Buradan firmayla ilgili şikayetleri okuduğumda genelde paralel şikayetler ve ürünün gönderilmediği yönünde. Buraya yazmayan o kadar çok müşteri vardır ki...

  • Özgür10 Mart 2015

    Sayın Şule Merve Tekintaş ve Morhipo.com 20.Şubat. 2015 tarihinde sipariş verdiğim hırka ve pantolon için 6.Mart. 2015 tarihinde elimde olacağını belirtmiştiniz. 6.Mart. 2015 tarihinde Morhipo web sayfanız üzerinden sipariş verdiğim ürünlerin gönderilmediğini belirtir dönüş yaptım. Benim sonra firmanızca dönüş yapılarak ürünlerin tedarikçi firmadan 10.Mart. 2015 tarihinde geleceği belirtildi. Bu gün ise yolamayacağınızı belirtmişsiniz. Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz. Daha önce aynı şeyi cüzdan siparişimde yaptınız. Gömlek için yaptınız. Takım elbise siparişi verdim, ceketi ayrı pantolonu ayrı beden geldi. Gömlek istedim farklı beden gömlek gönderdiniz. Pantolon sipariş ettim farklı bir pantolon gönderildi. Boyner kurumuna yakışıyor mu? Buranın bu kadar kötü yönetildiğinden Cem Boyner'in haberi var mı merak ediyorum. Sayfanıza olmayan bir ürünü neden koyuyorsunuz? Bu hep bana mı denk geliyor? Yoksa bu sizin için ayrı bir gelir kapısı mı? Bizlerden paraları toplayıp 1 ay kullanıp ürün tedarik edemedik kusura bakmayın diyorsunuz. Şikayetimvar.com sayfasına bu olacakları görerek önceden yazdıklarımın tamamı çıktı. Bir de dalga geçer gibi 10- TL hediye çeki tanımladık yazmışsınız. Sizin gibi firma olmaz olsun. Müşterileri dolandırmanın yeni yolu bu olsa gerek. Bu yeni yönteminizi tüm ulusal gazetelere bildireceğim. Müşterilerden parayı topla kullan iade et. Ne biçim firmasınız siz. Sizlere söyleyecek söz bulamıyorum, nefret doluyum.

  • Morhipo Temsilcisi06 Mart 2015

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak http://www.morhipo.com/tr-TR/morhipo/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler