Morhipo Yanlış Ürün Gönderimi Ve Müşteri Hizmetleri İlgisizliği

Arda Arda19 Eylül 13:53

6 Eylül günü verdiğim sipariş en geç 12 Eylül tahmini teslimat günü vermesine rağmen 15 Eylülde elime ulaştı ve yanlış ürün gönderildi. Aynı gün içerisinde kargoya verip sipariş ettiğim ürün ile değişimini talep ettim. 16 Eylül günü teslim almalarına rağmen değişim konusunda onay verilmiş durumda değil. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman sadece geçiştirmelik cevaplar alıyorum. Hiçbir şekilde sorun çözülmeye çalışılmıyor sadece geçiştirmek için bir şeyler söylüyorlar ama hiçbir müşteri temsilcisinin söylediği birbiriyle tutarlı ve doğru değil. Müşteri temsilcileriniz memnuniyetle yardımcı olacağını söylüyor ancak laftan ibaret. Çalışanlarınıza söyleyin artık memnuniyet lafını kullanmasınlar çünkü müşteri memnuniyeti 0. Muhtemelen bu şikayete de göstermelik hazır bir metin cevap verilecek ancak hiçbir şey çözüme ulaştırılmayacak.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Arda 4 hafta önce

Hiçbir şekilde sonuca ulaşmıyor. Arayıp stoklarını kontrol ettiğim ve uygulamada da stok gösteren ürün için stok yok deniyor. Oyalamaktan ve sallamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Kimseye tavsiye etmdigim, profesyonel olmayan ve müşteri memnuniyetine hiç önem göstermeyen bir firma.

profile-icon Arda 19 Eylül 14:07

Şikayetimde yazdığım gibi göstermelik bir cevap sadece. Hiçbir şekilde geri dönüş sağlamıyorsunuz. Alternatif sitelerde aynı ürün varsa kesinlikle oralardan alışveriş yapılmalı. Müşterisine hiçbir şekilde önem vermeyen sadece yeni müşteri çekmek için önem veriyormuş gibi gösteren bir firmasınız.

Morhipo Logo Morhipo 19 Eylül 14:00

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler