sta-4-hoverİyi Çözüm

Morhipo Üye Olmadan Verilen Sipariş

Görkem Görkem25 Şubat 14:53

Siteye üyelik gerçekleştirmeden verdiğim siparişimin kargo durumuna ulaşmak istediğimde, Müşteri Hizmetleri sistemde alımımı göremiyor; oysa ki ödeme 5 gün önce alındı. Hafta sonu seyahate çıkacağım. Buna istinaden, ürünümü de bu hafta içi teslim edileceği bilgilendirmesine güvenerek aldım. Oysa ki şimdi Morhipo'nun siparişimden dahi haberdar olduğundan emin değilim. 

Diğer yandan aldığım ürünün fiyatının da arttığını görmekteyim, olası bir yeniden sipariş halinde (hızlı hareket ederek tarafıma hafta sonu ulaşmasını sağlamak için) eski fiyat garantisine dair tarafıma hiçbir güvence sağlanmadı. Telefon ile arayıp sorunu anlatıyorum, fakat email ile aldığım firma geri dönüşünde halen telefonda anlattıklarımı yinelemek zorunda kalmam çözüm yolunda kaybettiğim zamanla birlikte firmaya olan güvenimi sorgulatıyor. Kendilerinin çözüm yolunda acil desteklerini ve siparişimin tarafıma ulaştırılması konusunda teyitlerine ihtiyacım var.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Görkem 27 Şubat 09:08

Son durumu aktarayım; Morhipo gün içerisinde çözüm yolu sundu sunacak diye beklerken, kargom evime gelmiş bile. Esasında tüm bu yaşananların başlangıcı kargomu sorgulamak istediğimde başlamıştı zaten; üye olmadan verdiğim siparişimi sistemde görememişlerdi. Dolayısı ile işler karmaşıklaşmıştı. Söyleyeceğim o ki, esasında sistem gayet güzel, sorunsuz çalıştı, fakat Morhipo ekibi siparişim hk. Beklediğim takibi ve bilgilendirmeyi bana bir sebeple sunamadı. Olabilir tabi, mağduriyet yaşamadığım için mutluyum. Fakat son 2 gündür Müşteri Hizmetleri ekibi ile bir hayli muhatap olduk.

profile-icon Görkem 26 Şubat 10:12

Dün markaya yapılan bildirimimden beri çözüm için söz verilen 24 saati geçmiş bulunuyoruz. Tarafıma yapılan herhangi bir dönüş halen olmadı.

Morhipo Logo Morhipo 25 Şubat 15:22

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler