sta-4-hoverİyi Çözüm

Morhipo Ürünün Kargoya Verilmemesi

Murat Murat18 Haziran 16:48

Merhaba 02.06.2020 günü MH45603303 numaralı sipariş vermiştim. Sipariş içeriğindeki Lescon marka ayakkabı bu tarihe kadar kargoya verilmedi. Morhipo sitesinde tedarikçi firma olan bahse konu markanın ürünlerinin satışta olmadığını yine sitede ürünün 16 gündür hazırlanıyor aşamasında olduğu bilgisi üzerine 2 defa Morhipo'ya mesaj gönderdim. Geri dönüş yapılmadı. Telefonla aradığımda müşteri hizmetlerine ancak yarım saat sonra bağlanabildim. Telefona cevap veren erkek şahıs ayın 22 sine kadar göndermesi gerektiğini söyledi ve göndermezse ne yapabilirim dediğimde tedarikçi firma olduğunu gereken uyarı yapılacağını söyledi. Bende Morhipo dan alışveriş yaptım muhatabım sizsiniz tedarikçi firma benim muhatabım değil dedim. 22 sinden sonra sipariş iptal talebinde bulunacağım tedarikçi firma deyip bu şekilde sorumluğu üzerlerinden atmayacaklarını düşünüyorum. Üstelik ücret tedarikçi firmanın hesabına geçmiş. Müşteri hizmetlerindeki şahıs tamamen acemi ve konuya hiç vakıf olmayan biriydi. Böyle Türkiye ye mal olmuş bir firmaya hiç yakışmıyor.

full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Murat 22 Haziran 13:28

Buraya iletilen şikayetlerin altına otomatik mesaj gönderiyorlar. Şikayetle ilgilendiklerini yazmışlar müşteri hizmetlerini ben aramasam dönüş bile yapılmadı. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Tedarikçi firmayı uyarmak için talep oluşturdular. Sipariş iptal edin dediğimde ürün kargoya verilince iptal talebinde bulunabiliyormusum. Tedarikçi firmanın vijdanina kaldım. 3 hafta oldu hala bir gelişme yok. 7 senedir Morhipo dan sipariş veririm. Bundan sonra kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tedarikçi firma deyip geçiştiriyorlar.

Morhipo Logo Morhipo 19 Haziran 10:22

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler