sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Morhipo Sipariş İptali / Fiyat Artışı

Muhammed Muhammed03 Kasım 2020 19:54

1 Kasım 2020 tarihinde MH7669**63 ve MH7767**82 numaralı siparişlerimin içerisinde br Mağazacılık'tan aldığım Beymen Business Ayakkabılar (Siyah ve Kahverengi) Mağaza tarafından sipariş iptal edilmiş.

3 Kasım 2020 tarihinde Morhipo müşteri temsilcisi beni arayarak ürünlerin tükendiğini ve siparişinin mağaza tarafından iptal edildiğini bana bildirdiler. Ürünlerin her birini 259.99TL'ye almıştım fakat iptal edilen ürünlerin teki şu anda 649,88 TL'ye satışa sunulmuş.

Siparişi verdikten 2 gün sonra siparişimi iptal edip fiyatını 2-3kat artırmanız gerçekten hiç etik ve adil değil. Tüketicinin korunması hakkındaki kanunlara da aykırılık içermektedir. Fiyatını artıracağınız ürünleri sonradan iptal ederek bizlerin zamanını boşa harcamayın lütfen. Vermeyeceğiniz malın arkasında mı duruyorsunuz anlamadım ki? 2 günde başka yerden ayakkabı alırdım ben. Bilseydim başka yerden alışveriş yapardım.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Muhammed 11 Kasım 2020 17:04

Müşteri temsilciniz ürünün 3 gün içinde satıştan kalkacağını söylemesine rağmen ürün satıştan kalkmadı. Yani satıcınız ürünü iptal edip fiyatını 2-3 kat artırıp satışına devam etti. Ben böyle bir rezalet görmedim. Özür için hesabıma yüklediğiniz tüm siparişlerde 70TL lik hediye çeki de üzerinde tüm siparişlerde yazmasına rağmen ne sipariş etsem kullanılamıyor. Özürünüz kabahatinizden büyük gerçekten kendinizden nefret ettiriyorsunuz. İnsanları uğraştırmaktan başka hiçbir şey yapmıyorsunuz. Bu çekle ne alacağız biz? Aldığım her şeyi iade edeceğim. İadelerimi takip adına şu anda uygulamayı tutuyorum ardından direk sileceğim. Kimseye de Moriphoyu tavsiye etmiyorum. İyi bir müşteri Kaybettiniz.

np_image2 Ekli Görsel Var
Morhipo Logo Morhipo 04 Kasım 2020 08:39

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.morhipo.com/iletisim ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Morhipo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Muhammed 08 Kasım 2020 23:10  

    Müşteri temsilciniz durumla ilgilenip bana kesinlikle geri dönüş yapacağını ve mağduriyetimin giderileceğini söylemesine rağmen, üzerinden günler geçti ve hiçbir şekilde geri dönüş olmadı.

  • profile-icon Muhammed 08 Kasım 2020 23:09  

    Müşteri temsilciniz ürünün 3 gün içinde satıştan kalkacağını söylemesine rağmen ürün satıştan kalkmadı. Yani satıcınız ürünü iptal edip fiyatını 2-3 kat artırıp satışına devam etti. Şimdi yine fiyatı düşürmüş. Hani ürün tükenmişti? Hani kalkacaktı?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler